Merhaba,


6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun yürürlüğe girmesinden sonra İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ hizmetlerine kurumsal çözümler üretebilmek amacıyla, SAĞLIK ve GÜVENLİK konularında ki bilgi ve deneyimlerimizi bir araya getirdik ve Mavi OSGB’yi kurduk.


Hedefimizi;

* İşletmelerin iş sağlığı ve güvenliği konusundaki yasal zorunluluklarını karşılayacak uygulamalar geliştirmek ve denetlemek,

* İş sağlığı ve güvenliği konusundaki uygulamalarımızı "kurumsal kültürün” bir parçası haline getirecek politikalar geliştirmek,

* Sağlık ve Güvenlik alanındaki istatistiki verilerle "İnsan Kaynakları Yönetimine” farklı bir bakış açısı kazandırmak, verimlilik ve karlılık hedefine katkı sağlayacak politikalar geliştirilmesine yardımcı olmak,

* İşletmenin orta ve uzun vadede karşılaşabileceği sağlık ve güvenlik risklerini öngörmek ve engelleyici uygulamalar geliştirmek; olarak belirledik.


Sağlık ve güvenlik kültürünün çocukluk çağında başlaması gerektiğini düşünerek "Çocuklarda Güvenli Yaşam Kültürü" çalışmalarımızı başlattık.


Bununla yetinmeyerek çalışma hayatında "sesleri duyulmayan” işitme engelliler için Türkiye'de ilk defa İSG eğitimleri hazırladık.


Bunları ve diğer tüm projelerimizi merkezden takip etmemizi sağlayacak "Merkezi Takip Sistemi’ni oluşturduk.


Sağlık ve Güvenlik kavramlarının öznesinin insan olduğunu hiç unutmadan, ilkelerimizden taviz vermeden, fark yaratan/yaratacak uygulamalarımızla sektörümüze yenilikler katacağımıza inanıyoruz.


Sağlıkla, güvenle çalışacağınız günler dileriz.

Duyurular4-11 Mayıs İş Güvenliği Haftası
MERKEZ SAAT
 
Merkez Saat, tüm iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini Mavi OSGB'den almaya karar verdi. 
PARK BRAVO GROUP
 
Felsefesini "Üreten kadının yaşam tarzı" konsepti etrafında şekillendiren Park Bravo artık Mavi OSGB'DE.
ARKAS HOLDİNG

Arkas Holding ilkyardım eğitimlerimiz başarılı bir şekilde tamamlandı.
COSMODENT
 
Ağız ve diş sağlığı kliniği Cosmodent,  tüm iş sağlığı ve güvenliği  hizmetleri için  Mavi OSGB'yi tercih etti. 
İSTAÇ
Üretilen 15.000 ton atığın %50'si organik içeriklidir. Bu dönüşümdeki katkımızdan dolayı çok mutluyuz.
backnext